Dny NATO v Ostravě & Dny vzdušných sil AČR

Jazyk / Language: CZ EN

   

POTVRZENÁ ÚČAST 2013                         

Pro návštěvníky

Pro partnery

Zprávy

Nestihli jste si na akci koupit tričko? Objednejte si ho nyní

25.09.2013, 16:20

S velkým zájmem se v areálu akce setkal prodej triček s tematickými potisky a obsluha všech tří infostánků se jen zřídka stíhala věnovat i něčemu jinému. Nabízíme vám tedy další možnost ke koupi, pokud jste to přímo na místě nestihli, nemohli jste se zúčastnit, či jen máte zájem o další kusy a velikosti.

Základní cena těchto doobjednávek zůstává stejná - 150 Kč/kus. Ta platí, pokud si tričko vyzvednete osobně v sídle sdružení Jagello 2000 ve Výstavní 8 v Ostravě - Mariánských horách. Nabízíme samozřejmě rovněž i zaslání poštou, v tom případě je však nutno připočíst náklady na poštovné a balné, které činí 20 Kč při platbě předem převodem na účet či 40 Kč při platbě na dobírku.

Zakoupit je možno pouze vyobrazená trička ve velikostech uvedených v tabulce, trička s ostatními vzory pocházela od externího dodavatele a již nejsou k dispozici. Trička jsou vyrobena ze 100% bavlny.

Pokud máte o koupi zájem, napište prosím e-mail na [email protected], ve kterém uvedete jméno, adresu, typ trika, o které máte zájem, a způsob platby. Pokud zvolíte převod na účet, obdržíte číslo účtu, na který peníze zaslat, a variabilní symbol pro identifikaci.

Tabulka dostupných velikostí

 

S M L XL XXL

Černé - Dny NATO

- ANO ANO - -

Černé - Gripen

ANO ANO ANO ANO ANO

Růžové - Eurofighter

ANO ANO ANO ANO ANO

Růžové - Turkish Stars

ANO ANO ANO ANO ANO

Generálním partnerem Dnů NATO v Ostravě & Dnů Vzdušných sil AČR je společnost
SAAB Czech s.r.o.